tábory
  informace
  přihláška
  pokyny k platbě
  fotogalerie
  mob. telefon na DT
  ochrana osob. dat
   náš tým
  školení vedoucích
  1. turnus
  4. turnus
   fotogalerie 2019
  1. turnus
  2. turnus
  3. turnus
  4. turnus
   výcvikové tábory
Nadějkov
      informace
      přihláška
Orion Roudná
      informace
      přihláška
      fotogalerie
   školní pobyty
   ostatní akce
   dotazy
   ke stažení
  formuláře
  fotografie
  videa
   kontakt

Dárkové poukazy
Pro více informací klikněte zde...Nadějkov
Mapka cesty do Nadějkova
Náš tým - 1. turnus
Vašek Zeisek – hlavní vedoucí

Vašek jezdí na dětské tábory už dlouhou řadu let. Krom dětského tábora v Nadějkově se věnoval i jiným táborům. Za svou dlouholetou táborovou praxi, dělá již spoustu let hlavního vedoucího právě prvnímu turnusu.

V kolektivu svého týmu a u dětí je velice oblíbený. Umí si zjednat pořádek a postarat se klidně o celý tábor sám. Má velký smysl pro hry s dětmi a pro zábavu. Dalo by se říct, že je Václav vlastně dospělým dítětem.

Má mnoho aktivit, mezi které patří zejména jeho záliba v chovu psů. Václav je zkušeným psovodem a proto nejen každé dítě, ale i každý pes ho má rád.

Kačka Musílková – vedoucí

Kačka studuje v Praze Architekturu na ČVUT a s dočasným přerušením i Dějiny umění na Univerzitě Karlově.

Už odmala však z hlavního města unikala o prázdninách do přírody na tábor a po dvou letech pauzy to nevydržela bez táborové atmosféry a začala jezdit jako praktikantka a posléze vedoucí. Pro práci s dětmi jí pomohlo vyškolit i vyrůstání se třemi sourozenci.

Ve svém volnu si jednou týdně zaběhá při florbale a čas od času ráda zahraje na klavír. Přitahuje jí tajuplnost historie a všech památek, které zanechala. Na výlet ale s nadšením vyrazí i do hor.

Ondra Fencl – vedoucí

Ondra vystudoval Střední průmyslovou školu a nyní je studentem ČVUT v Praze.

K našemu týmu se dostal náhodou a po prvním roce v roli vedoucího se mu u nás natolik zalíbilo, že s námi jezdí již několik let. Jako dítě absolvoval i jiné dětské tábory.

Ondra je velmi sympatický, hodný, ochotný a vtipný vedoucí a právě proto ho děti milují. Rád vymýšlí nové hry. Nemá rád nudu a stereotyp, takže se s ním nikdy nebudete nudit. A protože je vášnivým běžcem, ani sportovních aktivit s ním nezažijete málo.

Ve volných chvílích Ondra rád cestuje, běhá (má za sebou několik maratonů a půlmaratonů), učí se novým věcem, ale samozřejmě také rád relaxuje a věnuje se svým kamarádům a rodině.

Ing. Oskar Hollmann – vedoucí

Osky vystudoval Softwarové inženýrství a Počítačové vidění na Fakultě elektrotechnické, ČVUT. Nyní se živý jako programátor a zdá se, že ho to nepřestane bavit.

Na tábory jezdil už jako dítě, pak praktikant a nyní pojede po desáté jako oddílový vedoucí. Rád si ze sebe dělá srandu pro pobavení dětí. Baví ho vymýšlet příběhy, se kterými se mohou ztotožnit a z kterých se zároveň poučí.

V civilním životě tráví volný čas hlavně jógou, četbou a sledováním filmů. Ze sportovních aktivit je to pak tanec, squash nebo lezení a dříve mnoho let historický šerm. Oskar moc mluví a moc se stará, což je v životě často problém, ale na tábor se to hodí.

Pája Černohorský – vedoucí

Pája studoval průmyslovou školu v Příbrami, kterou loni zdárně zakončil maturitní zkouškou a nyní prvním rokem studuje Elektrotechnickou fakultu v Plzni.

Na tábor s námi jezdil od mala a poté si vyzkoušel roli praktikanta a nyní už několik let jezdí jako oddílový vedoucí.

Baví ho snad všechny sporty, od mala se naplno věnoval fotbalu a spoustu času tráví také na kole nebo běháním v přírodě. Pokud zrovna nesportuje, tak svůj volný čas rád tráví s přáteli nebo procházkami se psem.

Ing. arch. Péťa Pánková – zástupknyně hlavního vedoucího

Péťa vystudoval stavební fakultu ČVUT v Praze oboro Architektura a stavitelství a následně Masarykův ústav vyšších studií ČVUT, obor Učitelství odborných předmětů, aby se více přiblížila práci s dětmi. Ve své praxi vystřídala vedle práce v architektonických ateliérech také práci na základní a střední škole. V současnosti učí na SPŠ Josefa Gočára v Praze.

Již od dětství jezdila na dětské tábory a poté se odrostla školní docházce, jí láska k táborům neopustila a pokračovala nejdříve jako praktikant, později vedoucí a časem i hlavní vedoucí. Funkci hlavního vedoucího zastávala 8 let.

Jejími koníčky jsou tvoření všeho druhu, hraní na hudební nástroje, zpěv, tanec a dlouhé procházky. Péťa má hlavu plnou kreativních nápadů. Snaží se kolem sebe stále šířit dobrou náladu, protože je pro ní důležité, aby děti trávily čas na táboře s úsměvem. S úsměvem jde totiž vše lépe!

Petr Horáček – vedoucí

Petr odmaturoval na střední škole v Příbrami v oboru Obchodník a ačkoliv vyzkoušel i vysokou školu, zjistil, že to není nic pro něj. Nevylučuje však, že se k ní v budoucnu nevrátí. Nyní pracuje jako vedoucí týmu v jednom nejmenovaném obchodním řetězci a je spokojený.

Péťa jezdí na tábor od malička jako dítě, poté si prošel fází praktikanta a nyní patří mezi naše ostřílené vedoucí. Můžete na něm obdivovat jeho jedinečný smysl pro humor, ale zároveň cit pro disciplínu. To znamená, že žádné dítě v jeho oddíle nikdy nebude mít nouzi o zábavu, ale ani o táborové povinnosti.

Hory jak zní jeho přezdívka, je vynalézavý a šikovný, takže si vždycky dokáže poradit. Jeden z jeho talentu je ojedinělý způsob tance, kterým je známý široko daleko. Stejně jako všichni ostatní, ani Hory si nedokáže představit svůj začátek léta bez našeho tábora.

Terka Kolaříková – vedoucí

Svá studentská léta strávila na zdravotnické škole a později i na škole pedagogické. Nyní pracuje jako učitelka v mateřské škole v Jincích.

Do Nadějkova jezdí od svých 10 let a říká, že začátek prázdnin si už nedokáže představit jinak.

Je někdy až příliš aktivní, ráda tvoří a nedokáže odpočívat. Mimo svou práci dělá také knihovnici v Obecní knihovně Podlesí. Má ráda pravidla, řád, ale samozřejmě i kopu zábavy.

Týna Vainerová a Adél Svojtková – vedoucí

Holky tvoří nerozlučnou dvojku, která to spolu táhne už pěkných pár let. Jsou v podstatě jako dvojčata, ačkoliv je mezi nimi věkový rozdíl. Mají toho hodně společného a možná proto si spolu tolik rozumí.

Týna studovala na hotelové škole v Příbrami a přestože již studovala VŠ v Budějovicích, zjistila, že lepší variantou pro ní bude škola zaměřená na pedagogiku a rozhodla se změnit jak obor, tak školu.

Na tábor jezdí již řadu let. Jako dítě ho poprvé zkusila v 7 letech a vydržela jezdit až do svých 15 let, poté s námi jezdila 3 roky jako praktikantka a nyní jede pátý rok jako vedoucí oddílu. Je to člověk, který nemá rád nudu, takže tu s ní opravdu nikdy nezažijete, ráda pomáhá a radí druhým a je to poměrně spolehlivý článek našeho týmu.

Ve volných chvílích samozřejmě ráda relaxuje, ale největší radostí je pro ní práce s lidmi a dětmi a samozřejmě čas strávený s jejím synovcem a malou neteří.

Adél studuje na jazykovém gymnáziu v Praze, který letos zakončí maturitní zkouškou. O své budoucnosti si není příliš jistá, a proto má podané přihlášky hned na několik vysokých škol. Jejím favoritem je však pedagogika.

Na tábor jezdila od svých 7 let jako dítě a poté s námi začala jezdit jako praktikantka. Letos již druhým rokem povede spolu s Týnou oddíl v roli vedoucí.

Od malička se Adél hodně smála a to jí vydrželo až do teď, proto asi nikoho nepřekvapí, že se ráda baví a špatně snáší nudu. Je velice obětavá , a proto se na ní můžeme s čímkoliv obrátit. Nejradši má práci v kolektivu především však v tom dětském. Ráda také sportuje a tráví čas se svými přáteli, kteří jsou pro ní rodinou.

Lenča a Tomáš Andělovi – zdravotnice na mateřské dovolené a náměstek

Lenča je naší zdravotnicí na mateřské dovolené, je tedy milující maminkou na plný úvazek, ale celý náš tým počítá s jejím návratem.

Vystudovala střední zdravotnickou školu a vyšší školu zdravotní. Na tábor jezdila již jako malé dítě, poté si vyzkoušela roli praktikantky a vedoucí, ale díky její škole a praxi v nemocnici se stala naší zdravotnicí.

Je velice zodpovědná a pečlivá , ochotná vstát k dětem klidně uprostřed noci. Nebolí od ní žádné ošetření a právě proto byla oblíbenou „táborovou sestřičkou“. Lenča tedy neodmyslitelně patří do našeho týmu, a proto jí máme stále na blízku.

Tomáš s námi absolvoval tábor sice jen dvakrát, ale hned se pro něj našla role a to role „náměstka“, který byl vždy při ruce a pokud bylo potřeba s čímkoliv pomoct nebo cokoliv opravit nikdy neváhal a pustil se do práce.

Nyní se stejně jako Lenča věnuje jejich malé dceři, ale my doufáme, že se nám náměstek opět vrátí do práce.