aktuality
  30 let táborů
   tábory
  informace
  přihláška
  pokyny k platbě
  fotogalerie
  mob. telefon na DT
  ochrana osob. dat
   výcvikové tábory
Mozolov
      informace
      přihláška
      fotogalerie
   rodinné tábory
  informace
  přihláška
  fotogalerie
   náš tým
  1. turnus
  3. turnus
  4. turnus
   fotogalerie
  dětský tábor
   volná místa
   školní pobyty
   ostatní akce
   dotazy
   ke stažení
  dokumentace
  videa
   kontakt

Dárkové poukazy
Pro více informací klikněte zde...Nadějkov
Mapka cesty do Nadějkova
Náš tým - 1. turnus
Venca

Venca je hlavním vedoucím 1. turnusu už pěkných pár let. Většina z našeho týmu pod jeho vedením vyrostla. V kolektivu je nepostradatelný a u dětí je vždy oblíbený. Umí si zjednat pořádek a postarat se klidně o celý tábor sám. Má výborný smysl pro humor. Jeho parketou jsou jakékoliv hry a zábava s dětmi. Má mnoho zálib, mezi které patří hlavně chov psů, Václav je totiž navíc zkušeným psovodem, a proto nejen každé dítě, ale i každý pes ho má rád.

Adél

Adél na táboře v Nadějkově vyrostla a od svých 7 let ho vynechala pouze jednou. Je pro ni druhým domovem. Vystudovala česko-španělské gymnázium a pokračovala na vysoké škole v oboru český jazyk a speciální pedagogika. Momentálně pracuje jako učitelka na 1. stupni základní školy v Praze. Ráda se směje, ráda organizuje a je veselá. Když je potřeba, zaskakuje za hlavního vedoucího Vencu, se kterým řeší všechno kolem chodu tábora. Ve volném čase je nejčastěji v přírodě nebo kdekoliv se svými přáteli či rodinou a pejsky. Mezi její koníčky patří také čtení knížek, běh, jóga a cestování.

Hory

Petr alias Hory je jádrem našeho týmu. Patří k nejzkušenějším vedoucím. Stejně jako většina jel do Nadějkova na tábor jako malé dítě a už se odtud nehnul. Vystudoval střední školu v Příbrami obor obchodník a rysy obchodníka se v něm nezapřou. Je upovídaný, šikovný a vtipný. Vždy si dokáže poradit originálním způsobem a ještě u toho své okolí bavit, takže v jeho oddíle žádný člen neví, co je nuda. Hory je muž mnoha profesí, protože rád zkouší nové věci. Aktuálně nejvíce času věnuje firmě Rohlík.cz, kde pracuje jako vedoucí logistiky. Ve volných chvílích rád tráví čas s přáteli, v přírodě nebo si občas zahraje nějakou počítačovou hru.

Lůca

I Lůca už je ostřílená vedoucí. K našemu týmu se přidala docela náhodou, ale stala se napevno jeho součástí už několik let zpátky. Vystudovala střední odbornou chemickou školu, dále vyšší odbornou školu v oboru farmaceutický asistent. Zatím se ale věnuje administrativní práci v jedné pražské firmě. Lůca je parťačkou, kterou chceš v týmu mít. Je schopná, spolehlivá a vždy si poradí. V každé situaci se na ni můžeš spolehnout, pro druhé se totiž obětuje bez váhání. Je s ní legrace, je laskavá a přátelská. Ve volných chvílích ráda čte nebo se podívá na dobrý film, vlastní je jí také zábava s přáteli a rodinou.

Kačí

Kačí studovala na gymnáziu v Sedlčanech a teď je studentkou třetího ročníku na ČVUT - oboru fyzioterapie. Pokud vás tedy něco zabolí, víte, na koho se můžete obrátit. Na tábor do Nadějkova jezdí už od dětství jako většina našeho týmu. Kačí je usměvavá, obětavá a empatická. Kdykoliv vás něco bude trápit, můžete se spolehnout, že vás v tom nenechá a pomůže vám, je to kamarádka pro všechny. Ve volném čase ráda sportuje, cestuje, tráví čas se svými kamarády a v zimě je zase často na horách jako instruktorka snowboardu.

Veru

Veru studuje 3. rokem Vysokou školu Ekonomickou v Praze. Na tábor do Nadějkova jezdí jako většina týmu odmala a letos jede už po několikáté jako vedoucí. Veru je pro každou srandu, takže je tím správným parťákem do každé party. Můžete si být jistí, že vás nikdy nenechá ve štychu. Je klidná, přátelská a neustále v dobré náladě. Ve svém volném čase nejradši cestuje a tráví čas s kamarády. Její nejoblíbenější sport je lyžování, a proto v zimě pracuje jako instruktorka a učí děti lyžovat.

Matěj

Mates, to je náš nový člen v týmu. Je vyučeným elektrikářem a nyní pracuje jako elektromontér u distribuce ČEZ. Jede jako vedoucí prvním rokem, ale byl součástí tábora v dětských letech. Po několika letech se na nás v létě přijel podívat a zalíbilo se mu natolik, že se rozhodl okusit práci vedoucího. Mates alias Šmirgl je sympatický, ochotný a hlavně vtipný, nemá rád nudu, takže u něj nehrozí, že byste ji s ním zažili. Ve volném čase rád boxuje a chodí do posilovny, rád ale taky vymýšlí akce s kamarády a tráví čas s rodinou.

Óňa

Ondra s námi na tábor jako dítě nejezdil. Do naší party vedoucích se dostal náhodou, když měl jet jako pomocník, ale nakonec bylo třeba, aby se zhostil role vedoucího. Ondra vystudoval stavebního inženýra na ČVUT a v současnosti působí jako projektant bytových domů v Praze. Přestože má vystudovanou techniku, práce s dětmi ho naplňuje. Je čestný a oddaný. Nemá rád křivdu, lhaní, podvádění a nespravedlnost. Jeho největší zálibou je cestování po krásách naší země či světa a je vášnivým sportovcem. Ze všeho nejraději běhá závody na dlouhé a středně dlouhé tratě. Když zrovna neběhá po lesích, tak si rád přečte pěknou knihu, pustí film či zajde na dobrou večeři s přáteli. Avšak na prvním místě je jeho rodina, na kterou nedá dopustit. 

Lukáš

Luky je vyučeným nástrojařem a nyní pracuje jako voják u 13. Dělostřeleckého pluku v Jincích. Do Nadějkova samozřejmě jezdil jako dítě, později se stal praktikantem a následoval jeho vysněný post vedoucího. Zkušenosti jako vedoucí bude sbírat letos sedmým rokem. Lukáš od pohledu nevypadá, ale miluje děti, nejraději má společné hry s dětmi a vedoucími dohromady, nemá rád nudu a klid, jeho energii mu dodává tabulka čokolády. Lukáš se věnuje primárně fotbalu, rád si ale zahraje také florbal nebo tenis. Volný čas tráví nejraději se svými kamarády a rodinou. A shodou okolností je to Matesův brácha.

David

Davča vystudoval střední obchodní školu v Praze a, i když byste to do něj neřekli, pracuje jako řezník. Zároveň se ale rozhodl pokračovat ve studiu i na vysoké škole. Léto pro něj začíná už několik let stejně, u nás v Nadějkově. Nejprve sbíral zážitky z našeho tábora jako dítě, později jako praktikant a pak plynule přešel do týmu vedoucích. Dnes patří mezi zkušené vedoucí, které jen tak něco nerozhodí. Davča je pohodový, zábavný a společenský. Můžete si být jistí, že za každé situace se s ním budete smát. Je to bavič celého týmu. Miluje sporty,  a tak ho pravděpodobně v jeho volném čase při nějakém zastihnete. Mezi jeho nejoblíbenější patří fotbal a jízda na snowboardu.