aktuality
  covid-19
  testování na táboře
  opakování učiva
  30 let táborů
   tábory
  informace
  přihláška
  pokyny k platbě
  fotogalerie
  mob. telefon na DT
  ochrana osob. dat
   náš tým
  1. turnus
  2. turnus
  3. turnus
  4. turnus
   fotogalerie 2021
  1. turnus
  2. turnus
  3. turnus
  4. turnus
   výcvikové tábory
Nadějkov
      informace
Orion Roudná
      informace
      přihláška
      fotogalerie
   školní pobyty
   ostatní akce
   dotazy
   ke stažení
  táborová dokumentace
  fotografie
  videa
   kontakt

Dárkové poukazy
Pro více informací klikněte zde...Nadějkov
Mapka cesty do Nadějkova
Náš tým - 2. turnus
Piškot (Tomáš Vojta)

Piškot je 19letý student požární techniky, který se ve svém volném čase věnuje hasičskému sportu, autům a prozkoumávání opuštěných objektů. V minulosti se několikrát účastnil hasičských táborů a letos se jako praktikant poprvé vydává s námi do Nadějkova. Piškot je kamarád do nepohody, se kterým se každý zasměje a který každému pomůže z nesnází.

Koumák (Marek Dvořák)

Koumákovi je 17 let a do Nadějkova už jezdí celých 10 let. Ve svém volném čase hraje házenou, jezdí na koni, rád farmaří a ve škole se připravuje na profesi elektrikáře. Koumák je pracovitý, nezkazí žádnou legraci a všichni se na něj můžeme spolehnout.

Radek Švehla

Radkovi je 18 let a studuje bezpečnostněprávní činnost. Ve svých volných chvílích posiluje, hledá poklady s detektorem a zabývá se numismatikou. Do Nadějkova jezdil už jako dítě a letos se na tábor poprvé vydává jako praktikant. Radek je člověk, na kterého se můžete obrátit, kdykoliv potřebujete pomoc. Je pracovitý, přátelský a umí naslouchat.

Zapi (Petr Zapletal)

Zapi oslavil dvacáté narozeniny a do Nadějkova jezdí už deset let. Původní člen čtvrtého turnusu posílil naše řady před čtyřmi roky a od té doby s námi vymýšlí různé vtípky, pořád se usmívá a svými legráckami zahání případnou nudu všech. Po práci rád tráví čas u aut a aktivně se věnuje hasičskému sportu.

Žanda (Žaneta Dostálová)

Žandě je 18 let a letos finišuje studium bezpečnostně právní činnosti. Na tábory jezdí pravidelně od svých šesti let a protože se jen tak něčeho nelekne, chystá se na svou premiérovou účast coby oddílový vedoucí. Hodně sportuje, vypomáhá s dětskými sportovními kroužky a závodí v náročných překážkových bězích. Žanda je správná holka, často se směje a nikdy nikoho nenechá ve štychu.

Pirát (Tomáš Kuchař)

Piráta můžete také oslovovat jako pána bez klobouku, uslyší na to. Ač se to na první pohled nezdá, je mu 24 let a učí se truhlařinu. Do naší nadějkovské party zapadl v roce 2008 a od té doby je představa tábora bez něj nemyslitelná. Pirát je bláznivý, kreativní a se vším si ví rady. Ve volném čase rybaří, zvelebuje svou zahrádku a hraje ochotnické divadlo.

Tonda (Antonín Machač)

Náš hlavní vedoucí tráví v Nadějkově své prázdniny dokonce neskutečných 22 let! Už jako dítě prozkoumal veškerá místní zákoutí, a proto ho nic nedokáže překvapit. Za dlouhých nocí často bdí a pečlivě hlídá bezpečí účastníků tábora, a proto se nelekejte, když na něj potmě narazíte. Tonda rád tráví čas v přírodě, rybaří a jezdí na motorce.

Pája (Pavlína Štědronská)

Páje je 19 let a studuje čtvrtým rokem gymnázium. Svůj volný čas si neumí představit bez přátel, rodiny a sportu. Pája je vtipná, kamarádská a jako praktikantka se s námi do Nadějkova vydává už podruhé.