aktuality
  covid-19
  testování na táboře
  opakování učiva
  30 let táborů
   tábory
  informace
  přihláška
  pokyny k platbě
  fotogalerie
  mob. telefon na DT
  ochrana osob. dat
   náš tým
  1. turnus
  2. turnus
  3. turnus
  4. turnus
   fotogalerie 2021
  1. turnus
  2. turnus
  3. turnus
  4. turnus
   výcvikové tábory
Nadějkov
      informace
Orion Roudná
      informace
      přihláška
      fotogalerie
   školní pobyty
   ostatní akce
   dotazy
   ke stažení
  táborová dokumentace
  fotografie
  videa
   kontakt

Dárkové poukazy
Pro více informací klikněte zde...Nadějkov
Mapka cesty do Nadějkova
Náš tým - 1. turnus
Venca Zeisek

Vašek jezdí na dětské tábory už dlouhou řadu let. Krom dětského tábora v Nadějkově se věnoval i jiným táborům. Za svou dlouholetou táborovou praxi dělá již spoustu let hlavního vedoucího právě prvnímu turnusu.

V kolektivu svého týmu a u dětí je velice oblíbený. Umí si zjednat pořádek a postarat se klidně o celý tábor sám. Má velký smysl pro hry s dětmi a pro zábavu. Dalo by se říct, že je Václav vlastně dospělým dítětem.

Má mnoho aktivit, mezi které patří zejména jeho záliba v chovu psů. Václav je zkušeným psovodem, a proto nejen každé dítě, ale i každý pes ho má rád.

Adél Svojtková

Adél odmaturovala na jazykovém gymnáziu v Praze. Nyní studuje na Univerzitě Karlově obor Český jazyk – Speciální pedagogika a v budoucnu by ráda byla učitelkou na střední škole. V současné době sbírá praxi jako vychovatelka ve školní družině 😊

Na tábor jezdila od svých 7 let jako dítě a poté začala jezdit jako praktikantka, teď už pokračuje jako zkušená vedoucí.

Od malička se Adél hodně smála, a to jí vydrželo až do teď, proto asi nikoho nepřekvapí, že se ráda baví a špatně snáší nudu a stereotyp. Je obětavá a nemá ráda, když se někdo trápí, a proto se na ní můžeme s čímkoliv obrátit. Nejradši má práci v kolektivu především v tom dětském. Ráda také sportuje, čte, chodí do kina a tráví čas se svými přáteli, kteří jsou pro ni rodinou.

Lůca Svojtková

Lůca patří mezi naše novější členy, nicméně i ona jezdila na tábor, když byla malá. Vystudovala Střední chemickou školu v Praze. Chemii se ale nevěnuje, a tak nyní pracuje u vodohospodářské společnosti.

Lůca je usměvavá, vždy připravena druhému pomoci. Její schopností je logické uvažování, tudíž nemá problém s řešením různých zapeklitých úkolů a pro děti je (nejen) v tomto směru oporou.

Ve volném čase má ráda procházky se psy nebo jakýkoliv sport (hlavně squash nebo jumping), také si ráda přečte knížku nebo koukne na film.

Petr „Hory“ Horáček

Petr odmaturoval na střední škole v Příbrami v oboru Obchodník a ačkoliv vyzkoušel i vysokou školu, zjistil, že to není nic pro něj. Nevylučuje však, že se k ní v budoucnu nevrátí. Nyní je jednatelem stavební firmy a tam je (zatím) spokojený 😊

Péťa jezdil na tábor od malička jako dítě, poté si prošel fází praktikanta a nyní patří mezi naše ostřílené vedoucí. Můžete na něm obdivovat jeho jedinečný smysl pro humor, ale zároveň cit pro disciplínu. To znamená, že žádné dítě v jeho oddíle nikdy nebude mít nouzi o zábavu, ale ani o táborové povinnosti.

Hory, jak zní jeho přezdívka, je vynalézavý a šikovný, vždycky si dokáže poradit. Jeden z jeho talentů je ojedinělý způsob tance, kterým je známý široko daleko. Stejně jako všichni ostatní, ani Hory si nedokáže představit svůj začátek léta bez našeho tábora.

Luky Dráb

Lukášovi je 19 let. V současné době pracuje pro Autoplachty KM. Letos to bude posedmé, co jede do Nadějkova na tábor, z toho jednou byl jako praktikant a nyní podruhé jako vedoucí.

Luky má rád, když je legrace a všichni se smějí, proto nikdy nezkazí žádnou srandu.

Volný čas věnuje hlavně své přítelkyni, kamarádům a fotbalu! S nimi rád cestuje na různé výlety. Také si občas od fotbalu odpočine a zapojí se do jiných sportů, např. nohejbalu, hokeje atd... Mimo jiné si rád, když zbyde čas, zahraje playstation.

David Pešl

Stejně jako ostatní jezdil Davča do Nadějkova už jako dítě. V současné době studuje 3. rokem obchodní akademii v Praze.

Je to klidný člověk, který se většinou nerozčiluje a bere všechno „v pohodě“ 😊. V každé situaci se snaží zachovat si chladnou hlavu. David je přátelský, má rád společnost a dobré lidi kolem sebe.

Svůj volný čas rád věnuje fotbalu, a to jak aktivně, tak pasivně, a přátelům, se kterými podniká akce a výlety. Ocení také dobrý film nebo seriál a vždycky ho dostanete na nějaké dobré jídlo.

Ondra Fencl

Ondra vystudoval Střední průmyslovou školu a nyní je studentem ČVUT v Praze.

K našemu týmu se dostal náhodou a po prvním roce v roli vedoucího se mu u nás natolik zalíbilo, že s námi jezdí již několik let. Jako dítě absolvoval i jiné dětské tábory.

Ondra je velmi sympatický, hodný, ochotný a vtipný vedoucí, a právě proto ho děti milují. Rád vymýšlí nové hry. Nemá rád nudu a stereotyp, takže to s ním nikdy nezažijete. A protože je vášnivým běžcem, ani sportovních aktivit s ním nezkusíte málo.

Ve volných chvílích Ondra rád cestuje, běhá (má za sebou několik maratonů a půlmaratonů), učí se novým věcem, ale samozřejmě také rád relaxuje a věnuje se svým kamarádům a rodině.

Kačka Cihelková

Kátě je 18 let. Studuje třetím rokem gymnázium v Sedlčanech. Na tábor v Nadějkově jezdí pravidelně od dětství. Rok 2020 je pro ni premiérou, protože jede poprvé jako vedoucí. Kačí je člověk, za kterým můžete přijít kdykoliv, když vás něco trápí a ona vás vždy vyslechne a bude se snažit vám pomoci. Zkrátka bude pro vás oporou.

Ve svém volném čase je zpěvačkou v kapele, ráda běhá a v zimě tráví víkendy na horách jako instruktor snowboardingu. Když se snaží je vtipná, když ne tak ještě víc 😊

Pepa Černohorský

Pepčovi je 18 let a v současné době studuje střední školu. Na tábor začal jezdit jako malý a rozhodl se, že s ježděním nepřestane, a tak se nyní hostí role vedoucího.

Je společenský, vtipný, má rád legraci. Vše bere tak nějak s nadhledem. Zároveň patří mezi nejzručnější ze všech vedoucích, takže kdykoliv je třeba něco vyrobit, je to na něm.

Jeho koníčkem je jízda na kole neboli downhill. Rád pracuje s dětmi a rád je u toho, když prožívají nezapomenutelné chvíle a tvoří si zážitky.

Verča Macháčová

Verča, stejně jako Káťa, jezdí na tábor od dětství. Nyní je jí 18 let a studuje gymnázium v Sedlčanech. Verča pro okolí může působit tiše a nevině, ale ve skutečnosti je to holka pro každou srandu a jeden se s ní rozhodně nenudí. Na tváři stále nosí úsměv, a tak je radost trávit čas v její společnosti.

Svůj volný čas nejraději tráví s rodinou a kamarády. Ráda kouká na filmy nebo seriály. V zimě ráda lyžuje, a proto, když čas dovolí, pracuje jako instruktorka.

Šíma Bažant

Šimonovi je 17 let. Studuje na Průmyslové škole v Příbrami. V Nadějkově na táboře vyrostl a tento rok pojede podruhé v roli praktikanta.

Šíma je pohodový kluk, kterého jen tak něco nerozhodí, ale pokud je problém, umí zakročit. Typický je jeho humor a vtipné poznámky, díky kterým se v jeho společnosti budete po většinu času smát😊

Ve volném čase rád sportuje a tráví čas s přáteli.

Michal Kubát

Míšovi je 19 let. Na tábor jako vedoucí pojede v roce 2021 podruhé. Vystudoval střední odborné učiliště v Hluboši v oboru truhlář. Nyní dál studuje na maturitním oboru jako operátor dřevařské a nábytkářské výroby.

Od dětství se věnuje závodně volejbalu, ale nepohrdne vlastně žádným sportem. Svůj volný čas nejraději tráví s rodinou a kamarády. Rád sleduje fotbal a občas tomu nějaký čas věnuji.

Filip Bačák

Filipovi je 20 let. Úspěšně odmaturoval na střední škole integrované v Příbrami. Studoval obor podnikání. Do Nadějkova na tábor jezdil od svých 8 do 16 let jako dítě. Nyní se rozhodl přidat do týmu k vedoucím. Ve svém volném čase nejradši sportuji, konkrétně posiluje.

Filip je kluk, který se ničeho nebojí, a ačkoliv občas působí drsným dojmem, v jeho společnosti se vždycky budete cítit skvěle, a hlavně se nepřestanete smát. 😊 Stejně jako pro zbytek našeho týmu je pro něj tábor v Nadějkově srdeční záležitostí.